Сфера применения инженерных полимеров ZEDEX

Сфера применения
ZEDEX-100K
ZEDEX-324
ZEDEX-410
ZEDEX-530
Сфера применения

Зносостійкі антифрикційні матеріали ТМ Zedex, як гідна альтернатива бронзі / капролон / полиамида / фторопласта и подшипникам качения. Інженерні пластики TM Zedex мають допуск до контакту з харчовими продуктами (FDA) і здатні тривалий час працювати БЕЗ застосування мастильних матеріалів.

Завдяки вкрай низькому коефіцієнту тертя на суху (лишень 0,08), достатній міцності та жорсткості використання матеріалів ТМ Zedex дозволяє уникнути процесу змащування і таким чином — заощаджувати мастильні матеріали та час. Також застосування антифрикційних зносостійких пластиків ТМ Zedex може значно подовжити ресурс та міжремонтні інтервали обладнання.

Зносостійкі антифрикційні матеріали ТМ Zedex можуть бути застосовані у:

Машинобудуванні, верстатобудуванні, спецтехніці:

 • лінійні та циліндричні направляючі на металообробних верстатах;
 • ходові гайки;
 • направляючі пресового обладнання;
 • втулки в шарнірних з’єднаннях.

Харчовій промисловості

 • прямо- та косозубі шестерні;
 • втулки коліс на вагонках з випічкою;
 • опорні підшипники ротаційних печей;
 • фільєри відсадочних машин;
 • опорні підшипники змішувачів тіста.

Переробній промисловості

 • підшипники ковзання в «ножових» переходах стрічкових конвеєрів;
 • опорні підшипники шнекових транспортерів;
 • шкребки.

Сільському господарстві

 • опорні котки причіпного обладнання;
 • ходова частина самохідних оприскувачів;
 • підшипники ковзання.

Легкій промисловості

 • заміна підшипникам кочення;
 • виготовлення вальців.

Вантажопідіймальній техніці

 • накладки направляючих у спец техніці (крани, маніпулятори, телескопічні навантажувачі);
 • втулки всіх шарнірних з'єднань.

Вид постачання матеріалу:

 • прутки (діаметр 6÷200 мм),
 • труби (зовнішній діаметр 30÷380 мм),
 • листи (товщина 1÷100 мм).

 

ZEDEX-100K

Полімер ZEDEX-100К є ідеальним варіантом для виготовлення елементів, що виключають використання мастильних матеріалів в ході експлуатації. Максимальні показники зносостійкості ZEDEX-100К, ціна, нижче вартості інших матеріалів, а також мінімальна ступінь тертя дозволяють використовувати полімер в якості заміни бронзи. У зв'язку з цим в ході експлуатації вузли з металу поступово замінюють на елементи з ZEDEX-100К, купити в Україні полімер можна до того ж для збільшення надійності роботи обладнання в цілому.


Чому полімер ZEDEX-100К краще бронзи


 • Завдяки застосуванню ZEDEX-100К ціна готового виробу знижується. Використання стандартних заготовок також позитивно позначається на вартості виробу і на тимчасових витратах.
  • Полімер характеризується малої ступенем тертя і підвищеними антифрикційними характеристиками.
  • Для виробів, що вимагають підробітки, також рекомендується використовувати ZEDEX-100К, купити в Україні полімер можна для випадків, коли важливо швидко виконати збірку і запуск обладнання. Матеріал мінімізує геометричні похибки і рівномірно розподіляє навантаження на елемент.
  • Чи допускає застосування без мастильних складів.
  • Елементи знижують поріг шуму під час роботи.
  • В умовах низької подачі зберігається плаву хід.
  • Особливо виділяється стійкість до абразивних частинок елементів з ZEDEX-100К, ціна і міцність полімеру при цьому знижують вартість виробу і збільшують тривалість експлуатації.


Чим полімер ZEDEX-100К краще капролона


 • Знижено ступінь зносу.
  • Відзначається стійкість до низьких температур елементів з ZEDEX-100К. Полімер рекомендується для виготовлення вузлів експлуатація яких планується при температурі менше -80 градусів.
  • Можливий тривалий контакт з водою без втрати параметрів.
  • Виключено використання вторинної сировини для виготовлення ZEDEX-100К, ціна при цьому залишається в розумних межах.


Чому полімер ZEDEX-100К краще фторопласта


 • Важливою перевагою є збереження розмірів і характеристик незалежно від умов експлуатації елементів з ZEDEX-100К, купити в Україні полімер слід в тому випадку, якщо на перше місце висувається надійність і безпеку обладнання.
  • У порівнянні з фторопластом ZEDEX характеризується більшою твердістю і стійкістю до зносу.


  Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 74

Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 111

ZEDEX-324

Для виготовлення елементів, що піддаються високому тиску (більше 120 МПа), рекомендується використовувати ZEDEX-324, купити полімер також слід в тому випадку, якщо експлуатація вироби планується при температурі понад 200 градусів. Високі характеристики ZEDEX-324 і ціна, нижче аналогічних матеріалів, пояснює високий попит на полімер.

Властивості ZEDEX-324 і ціна

Полімер характеризується високою міцністю, твердістю. Відрізняється стійкістю до гідролізу і УФ-випромінювання. Не змінює своїх характеристик в умовах впливу навколишнього середовища. Виключена поява тріщин навіть під впливом підвищеного внутрішнього тиску. У той же час перш, ніж купити ZEDEX-324 в Україні рекомендується виключити контакт елемента з ацетоном. Під час займання не підтримує горіння і виділяє дим малої токсичності. Добре піддається різанню, зварці і склеювання. За рахунок цього полегшується процес обробки ZEDEX-324, ціна до того ж дозволяє знизити вартість готового виробу.

Купити ZEDEX-324 в Україні замість PEEK

98% складу представлено поліефірефіркетоном. Це забезпечує відповідність вимогам до PEEK. Використання стабілізуючих складів і застосування новітніх методів переробки дозволяє досягти більш високих якостей в порівнянні з іншими матеріалами. Рекомендується придбати ZEDEX-324 в Україні для виготовлення елементів, що піддаються надмірному навантаженні. Полімер не втрачає своїх характеристик під впливом агресивних середовищ. З метою підвищення плинності і пластичності рекомендується використовувати ZEDEX-324, купити полімер слід в модифікації V1T і V11T. У цих же типів вище температура склування на 30 градусів. Завдяки цьому рекомендується купити ZEDEX-324 в Україні для виготовлення елементів, експлуатація яких планується при температурі 140 і більше градусів. Найбільш високими pv-параметрами відрізняється модифікація V2T. За рахунок високої зносостійкості і відмінних характеристик значно вигідніше використовувати ZEDEX-324, ціна полімеру до того ж нижче аналогічних матеріалів.


  Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 74

Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 111

 

ZEDEX-410

Широка область застосування полімеру забезпечується за рахунок збереження швидкості ковзання в межах 200 м / хв в умовах збільшеного тиску на елемент з ZEDEX-410, ціна матеріалу при цим зберігається в доступних межах. Полімер не втрачає своїх якостей навіть при експлуатації в умовах підвищених температур (180 градусів). За рахунок цього особливо часто пропонують купити ZEDEX-410 в Україні з метою виробництва підшипників.
Властивості ZEDEX-410, ціна і застосування

Купити ZEDEX-410 в Україні можна в якості альтернативи іншим матеріалам.

бронза
Для виготовлення елементів, схильних до підвищеного тертя і з високим ризиком зносу, рекомендується використовувати ZEDEX-410, купити полімер також слід для вузлів, що виключають застосування мастильних складів. Це дозволить також знизити масу вироби. ZEDEX-410 в Україні часто використовується в якості заміни бронзі завдяки виключенню ризику виникнення корозії.
PEEK (Поліефірефіркетон)
Домогтися підвищення зносостійкості вдається за рахунок використання ZEDEX-410, ціна при цьому знижується без втрати якості елемента. При виборі полімеру слід враховувати можливий контакт з хімічними компонентами елемента з ZEDEX-410, купити його допускається тільки за умови відсутності контакту з гідравлічними маслами.
алюміній
Як заміну виробів з алюмінію купити ZEDEX-410 в Україні рекомендується в тому випадку, якщо планується експлуатація без застосування мастильних складів. Більш міцним і стійким до хімічних речовин є ZEDEX-410, ціна при цьому істотно нижче вартість алюмінію.


  Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 74

Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 111

ZEDEX-530

Для елементів, які використовуються в якості складових насосів хімічної промисловості, рекомендується використовувати ZEDEX-530, ціна полімеру дозволяє знизити вартість готового виробу і підвищити термін експлуатації. Склад матеріалу не втрачає своїх якостей в результаті контакту з агресивним розчинами, а також при роботі в умовах підвищених температур. Особливо вигідно купити ZEDEX-530 в Україні для виготовлення елементів, експлуатація яких не допускає застосування мастильних складів. Ступінь тертя при цьому не підвищується, а міцність не знижується. Елементи з полімеру продовжують функціонувати при температурі до 200 градусів. Крім того, навіть при перевищенні допустимих цифр не змінюються властивості виробів з ZEDEX-530, купити полімер можна навіть в тому випадку, якщо можливо короткочасне підвищення температури до 260 ... 300 градусів. Властивості матеріалу зберігаються під впливом УФ-випромінювань. Відрізняється підвищеними трибологічних властивостями, за рахунок чого перевершує фторопласт. Особливо виділяється підвищена міцність виробів з ZEDEX-530, ціна при цьому знижує собівартість готового обладнання.

Коли варто купити ZEDEX-530 в Україні
Завдяки властивостям ZEDEX-530, купити його можна в якості заміни наступних матеріалів.
Поліефірефіркетон
Більш міцний, довговічний. Відрізняється мінімальним ступенем зносу. Під час тертя не виникає ушкоджень на поверхні елементів з ZEDEX-530, ціна при цьому виявляється нижче вартості поліефірефіркетона.
PTFE і PTFE суміші
Дає можливість збільшити ступінь надійності обладнання за рахунок зниження сили тертя. Елементи не втрачають своїх первісних форм і розмірів при високих температурах. ZEDEX-530 в Україні використовується тільки за умови виключення можливого впливу на полімер кислот у високій концентрації.

Чим ZEDEX 530 краще PTFE
• Максимальна міцність при використанні в умовах температури понад 250 градусів.
• Рекомендується купити ZEDEX 530 в Україні для виготовлення елементів з високим ступенем стиснення під час експлуатації.
• Підвищені трибологические якості.
• Можливе застосування без мастильних складів. Це збільшує попит на елементи з ZEDEX 530, ціна полімеру при цьому зменшує витрати на ремонт.
• Під впливом підвищених температур відзначається мінімальний процес розширення.
• Можливо застосування зварювання і лиття. За рахунок цього розширюється сфера застосування ZEDEX 530, ціна при цьому робить елементи більш доступними.

Чим ZEDEX 530 краще кераміки
• Відрізняється високою стійкістю до ударів.
• Не деформується під впливом керамічного тиску.
• Чи не вступає в контакт з хімічними речовинами.
• Легко обробляється.
• При необхідності купити ZEDEX 530 в Україні можна використовувати заготовки, що позитивно позначиться на ціні.
• Елементи з полімеру легко монтуються.


  Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 74

Предупреждение: Предупреждение() Предупреждение /Предупреждение Предупреждение 111