Mateo Engineering

Основними напрямками діяльності ТОВ Матео Інжиніринг є: токарні роботи, фрезерні роботи. Також надаємо послуги по відновленню та модернізації верстат.

Обробка деталей на верстатах з ЧПК
Наші послуги
Вироби з інженерних полімерів
Вироби з інженерних полімерів

Інженерні полімери - альтернатива бронзі, капролону, поліаміду, фторопласту та підшипникам кочення. Інженерні пластики мають допуск до контакту з харчовими продуктами (FDA) і здатні тривалий час працювати без застосування мастильних матеріалів.

Вироби з інженерних полімерів МАТЕО
Виробництво промислового обладнання
Виробництво промислового обладнання

ТОВ Матео Інжиніринг займається виробництвом промислового обладнання за параметрами Замовника. У разі необхідності, наші фахівці допоможуть Вам у створенні креслень і проектної документації.

Перфораційна МАТЕО
Виготовлення запчастин
Виробництво деталей, предметів, вузлів, механізмів і збірок

ТОВ Матео Інжиніринг надає послуги з виготовлення деталей з металу та інженерних полімерів. Використовуємо сучасні верстати та технології обробки. Виготовлення деталей по кресленням, ескізам і взірцям замовника, виконуючи проектування нестандартних деталей.

Шестерня MATEO
Металообробка ЧПК
Обробка деталей на верстаті з ЧПК

ТОВ Матео Інжиніринг надає різні види послуг по обробці деталей на верстатах з ЧПК. Наше обладнання дозволяє виконувати роботи на будь-яких видах металу, сплавах і неметалічних матеріалах. У нас можна замовити токарні, фрезерні та інші роботи, які виконуються на сучасному та високотехнологічному обладнанні.
Гарантіруємо високу якість обробки, швидкі терміни виконання та розумні ціни.

Фрезерний ЧПУ HAAS MATEO
3Д роектування деталей
Проектування, 3D моделювання

ТОВ Матео Інжиніринг пропонує послуги з проектування деталей і 3D моделювання металоконструкцій та виробів з інженерних полімерів. При створенні проекту ми враховуємо всі вимоги Замовника.

3D моделування МАТЕО
Відновлення та модернізація верстат
Відновлення і модернізація верстат

ТОВ Матео Інжиніринг виконує капітальний ремонт металоробних верстатів.
Відновлюємо та модернізуємо: токарні, свердлильні, фрезерні, шліфувальні, нарізні, преси, розточувальні верстати, верстати з ЧПК.
Надаємо послуги: механічної обробки, регенерації, управління ЧПК, лазерне вимірювання геометрії та калібрування верстатів, піскоструєння і малювання поверхонь.

Ремонт металорізальних верстатів MATEO