Metalizacja łukiem elektrycznym - natryskiwanie MATEO

Metalizacja łukiem elektrycznym

Metalizacja łukiem elektrycznym (ЕДМ) – це процес напилення з використанням двох дротів, що розплавляються електричною дугою, яка горить між ними. Стиснений газ, найчастіше повітря, розпилює розплавлений метал дротів і подає частинки металу на поверхню деталі, формуючи покриття. Завдяки комбінації високої температури і значної швидкості часток отримують покриття із спеціальними властивостями, високою міцністю зчеплення та щільністю.

Металеві частки, потрапляючи на поверхню, що покривається зчіплюються з нею і утворюють суцільне покриття, при цьому товщина шару, що наноситься регулюється числом проходів металізатора та швидкістю його переміщення щодо поверхні, яка підлягає металізації.

ЕДМ дає можливість покривати поверхні деталей усіх електропровідних металів незалежно від форми поверхні. Із застосуванням процесу електродугової металізації відновлюють розміри зовнішніх поверхонь (осей, шийок валів, штоків). Наносять антифрикційне покриття підшипників ковзання, відновлюють внутрішні діаметри зношених посадкових отворів під втулки, наносять захисні покриття на плоскі поверхні. Міцність зчеплення з основою 25-45 МПа в залежності від способу попередньої підготовки поверхні.
Електродугова металізація є високопродуктивним і економічним процесом, метод дозволяє наносити покриття від часток міліметра і до декількох міліметрів, при цьому, не викликає теплових деформацій оброблюваних виробів і не призводить до структурних змін в матеріалі, що покривається.

Nasza firma świadczy usługi metalizacji łukiem elektrycznym, (rozpylający), który jest używany do powłok odpornych na korozję i ścieranie, jako sposób zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji metalowych,. Pozwala również na prace renowacyjne zużytych powierzchni wyrobów stalowych i ozdobnych konstrukcji metalowych.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=https://www.youtube.com/embed/iPWIQBKR9KItitle=YouTube video playerframeborder=”0″ allow=accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-pictureallowfullscreen></iframe>

 

Rozpylający - Metalizacja łukiem elektrycznym MATEO
Opublikowany w Brak kategorii.