Електродугова металізація - напилення MATEO

Електродугова металізація

Електродугова металізація (ЕДМ) – це процес напилення з використанням двох дротів, що розплавляються електричною дугою, яка горить між ними. Стиснений газ, найчастіше повітря, розпилює розплавлений метал дротів і подає частинки металу на поверхню деталі, формуючи покриття. Завдяки комбінації високої температури і значної швидкості часток отримують покриття із спеціальними властивостями, високою міцністю зчеплення та щільністю. 

Металеві частки, потрапляючи на поверхню, що покривається зчіплюються з нею і утворюють суцільне покриття, при цьому товщина шару, що наноситься регулюється числом проходів металізатора та швидкістю його переміщення щодо поверхні, яка підлягає металізації.

ЕДМ  дає можливість покривати поверхні деталей  усіх електропровідних металів незалежно від форми поверхні. Із застосуванням процесу електродугової металізації відновлюють розміри зовнішніх поверхонь (осей, шийок валів, штоків). Наносять антифрикційне покриття підшипників ковзання, відновлюють внутрішні діаметри зношених посадкових отворів під втулки, наносять захисні покриття на плоскі поверхні. Міцність зчеплення з основою 25-45 МПа в залежності від способу попередньої підготовки поверхні.
Електродугова металізація є високопродуктивним і економічним процесом, метод дозволяє наносити покриття від часток міліметра і до декількох міліметрів, при цьому, не викликає теплових деформацій оброблюваних виробів і не призводить до структурних змін в матеріалі, що покривається.

Наше підприємство надає послуги електродугової металізації (напилення), яке використовується для нанесення корозієстійких та зносостійких покриттів, як спосіб антикорозійного захисту металоконструкцій. Також він дозволяє проводити роботи з метою відновлення зношених поверхонь виробів із сталі та декоративного оздоблення металоконструкцій. 

 

 

Напилення - Електродугова металізація MATEO
Posted in Без категорії.